Zakwaterowanie / Accommodation


PODCZAS FESTIWALU GRUPY ZAKWATEROWANE SĄ W DWÓCH LUB TRZECH MIEJSCACH, UWARUNKOWANE JEST TO ILOŚCIĄ OSÓB ZAPROSZONYM W DANYM ROKU:

 

1 . INTERNAT ZESPOŁU SZKÓŁ KSZTAŁCENIE ROLNICZEGO im. KRZYSZTOFA KLUKA W RUDCE.

UMIESZCZONY WŚRÓD ZIELENI W OGRODACH ZESPOŁU SZKÓŁ.

ZAKWATEROWANIE W SEGMENTACH. W SEGMENCIE POKOJE 2 I 3 OSOBOWE - TAPCZANY , SZAWKI i SZAFY NA UBRANIA, TOALETA, PRYSZNIC, DWIE UMYWALKI.  STOŁÓWKA / RESTAURACJ.

ODDALONY OD MIEJSCOWOŚCI FESTIWALOWYCH: 7 KILOMETRÓW OD BRAŃSKA, 15 KILOMETRÓW OD CIECHANOWCA, 19 KILOMERTÓW OD SZEPIETOWA, 23 KILOMETRY OD BOCIEK, 32 KILOMETRY OD BIELSKA PODLASKIEGO, 62 KILOMETRY OD BIAŁEGOSTOKU, 28 KILOMETRÓW OD WYSOKIEGO MAZOWIECKIEGO.

 

2. HOTEL PODLASKIE OSRODKA DORADZTWA ROLNICZEGO W WAWRZYŃCACH K/SZEPIETOWA.

W PARKU WŚRÓD DRZEW  Z DALA OD BUDYNKÓW MIESZKALNYCH, STOŁÓWKA/ RESTAURACJA NA MIEJSCU, POKOJE 1 , 2 , 3 OSOBOWE Z ŁAZIENKAMI , TOALETĄ I PRYSZNICEM. SĄ TEŻ ŁAZIENKI , TOALETY I PRYSZNICE ZEWNĘTRZNE - NA KORYTARZACH, TAPCZANY , SZAFKI I SZAFY NA UBRANIA. 

ODDALONY OD MIEJSCOWOŚCI FESTIWALOWYCH: 19 KILOMETRÓW OD BRAŃSKA, 18 KILOMETRÓW OD CIECHANOWCA, 1 KILOMETR OD SZEPIETOWA, 35 KILOMETRÓW OD BOCIEK, 44 KILOMETRY OD BIELSKA PODLASKIEGO, 62 KILOMETRY OD BIAŁEGOSTOKU, 7 KILOMETRÓW OD WYSOKIEGO MAZOWIECKIEGO.

 

3. INTERNAT ZESPOŁU SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH i ZAWODOWYCH im. JAROSŁAWA IWASZKIOEWICZA W CIECHANOWCU.

INTERNAT ZNAJDUJE SIĘ PRZY GŁÓWNEJ ULICY OD STRONY BRAŃSKA , NIEOPODAL CENTRUM MIASTA. ZAKWATEROWANIE W 2,3,4 OSOBOWYCH POKOJACH , ŁAZIENKI , TOALETY, PRYSZNICE - ZEWNĘTRZNE NA KORYTARZACH, TAPCZANIKI, SZAFKI PODRĘCZNE I SZAFY NA UBRANIA.

ODDALONY OD MIEJSCOWOŚCI FESTIWALOWYCH: 22 KILOMETRÓW OD BRAŃSKA, 0 KILOMETRÓW OD CIECHANOWCA, 19 KILOMETRÓW OD SZEPIETOWA, 38 KILOMETRÓW OD BOCIEK, 48 KILOMETRY OD BIELSKA PODLASKIEGO, 78 KILOMETRY OD BIAŁEGOSTOKU, 26 KILOMETRÓW OD WYSOKIEGO MAZOWIECKIEGO.